Trenerzy

bo Petarda to więcej niż pasja…

Łukasz Czapla

kierownik sekcji

Główny Trener odpowiedzialny za sekcję strzelectwa sportowego KS Petarda Kraków.

 Łukasz Czapla – zawodnik trenujący od 1998 roku 8 Krotny Mistrz Świata oraz 6 krotny Mistrz Europy. Instruktor strzelectwa sportowego z wykształcenia mgr Pedagogiki. Jego specjalizacja to:

-ruchoma tarcza

-konkurencje pistoletowe

Mateusz Czyż

Trener-Instruktor

 Mateusz Czyż – aktywny zawodnik od 2007 roku, instruktor strzelectwa sportowego dwukrotny uczestnik Mistrzostw Europy Vierumaki Finlandia oraz Bolonia Włochy. Medalista Mistrzostw Polski były członek Kadry Narodowej. Jego specjalizacja to:

-konkurencje pistoletowe

-konkurencje karabinowe

Monika Czyż-Cupryś

Dietetyk

Z wykształcenia magister dietetyki a także technologii żywności i żywienia człowieka. Dietetyka to dziedzina która ciągle się rozwija – dlatego też Monika podąża jej śladem. Ponadto Monika to pasjonatka biegów średniodystansowych, aktywność fizyczna daje jej ogromną ilość energii do działania i satysfakcji. “chcę ci pokazać, że za pomocą tego co na dzień jesz- można osiągnąć sukces, zarówno w sporcie zawodowym jak i amatorskim”

Alfred Rusin

fizjoterapeuta

Doświadczenie oraz pasja i profesjonalizm. To nie wszystko lecz tylko niewielka część tego co cechuje naszego Alfreda, człowieka o złotych dłoniach. Zawsze uśmiechnięty rzucający żartami na każdy temat. Nie ma urazu z którym Alfred nie poradziłby sobie w ułamku sekundy. Z nim cały zespół Petardy Kraków może czuć się bezpieczny.

P