Przejdź do treści

Aktualności

Jeszcze nie w tym roku

Sezon 2023 rozpoczęty Finałem Ligi Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.

Drugi raz z rzędu awansowaliśmy do Finału Ligi. To dla naszego młodego klubu ogromne wyróżnienie i szansa by się pokazać wśród najlepszych w Polsce. 8-ka najlepszych klubów strzeleckich i wśród nich Petarda Kraków.

Czytaj dalej »Jeszcze nie w tym roku

Mamy Finał Ligi !!!

Mamy to, jedziemy na Finał Ligi Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego

Dziękujemy Zielona Góra !!!

To były dla nas kluczowe zawody, można pokusić się o stwierdzenie, że jedne z najważniejszych w tym trudnym dla nas sezonie’22. Ale mamy to !!! Mamy awans do Finału Ligi Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, jesteśmy w gronie 8-miu najlepszych klubów w Polsce.

Czytaj dalej »Mamy Finał Ligi !!!

Mistrzostwa Małopolski i Petarda z medalami

Jesteśmy w czołówce klubów z Małopolski

Ten weekend ponownie należał do naszej młodzieży. Mistrzostwa Małopolski rozgrywane były w konkurencjach pneumatycznych na strzelnicy TS “Wisła” Kraków, i tam nie mogło zabraknąć naszych zawodników. Były rekordy życiowe, były medale, były debiuty, małe radości oraz osobiste rozczarowania. Taki jest sport.

Czytaj dalej »Mistrzostwa Małopolski i Petarda z medalami

Polish Open 2022 i My!

Wspaniały jak co roku Polish Open Kaliber w Białymstoku, nie mógł odbyć się bez zawodników Petardy Kraków. W tym roku to właśnie nasza młodzież dostała szansę walki z najmocniejszymi zawodnikami z Polski oraz z zagranicy.

Każdy z naszych zawodników otrzymał szansę na dwa występy w konkurencji pistoletu pneumatycznego. Swoje debiuty zaliczyły Zuzanna Kłopotowska oraz Viktoria Duplii.

Nowe rekordy osobiste oraz nowe rekordy klubu stały się faktem. Bardzo dobrze spisał się Mateusz Polek, który w swoim najlepszym występie wśród juniorów uplasował się na 11 miejscu z wynikiem 550 punktów.

Czytaj dalej »Polish Open 2022 i My!

Młoda “Petarda” w Gdyni

Awans do tak prestiżowej imprezy jaką jest Finał Ligi Młodzieżowej Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego to ogromny sukces naszej młodzieży

Finał Ligi Młodzieżowej Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego w Gdyni za nami. Petarda Kraków jak i trójka naszych młodych reprezentantów debiutowała podczas historycznej już 10-tej odsłonie ww. zawodów strzeleckich. Nasz klub reprezentowali Sofia Borolis, Bartosz Starowicz oraz Mateusz Polek.

Czytaj dalej »Młoda “Petarda” w Gdyni

Kolejne zwycięstwo Jakuba Cerka podczas Baltic Cup w Łebie

Historia lubi się powtarzać albo Kuba Cerek potrafi taką sytuacje wykreować

Ostatni tydzień to ponownie starty naszych zawodników. Tym razem Petarda Kraków odwiedziła zawody międzynarodowe Baltic Cup w Łebie. Mając w pamięci zeszłoroczny występ naszych zawodników i powiedzenie, że “historia lubi się powtarzać” z zaciekawieniem przyglądaliśmy się dyspozycji Jakuba Cerka.

Czytaj dalej »Kolejne zwycięstwo Jakuba Cerka podczas Baltic Cup w Łebie

Historyczne Mistrzostwa Polski Młodzików z udziałem Petardy Kraków

Dobre strzelanie i rekordy życiowe w Zielonej Górze.

Pierwsze w historii naszego klubu sportowego Mistrzostwa Polski w kategorii wiekowej młodzika możemy uznać za zakończone i udane.

Nasza młodzież stanęła ramię w ramię do walki z najlepszymi zawodnikami w Polsce w swojej kategorii wiekowej. Na chłodno oceniając występ naszych “dzieci” możemy uczciwie powiedzieć, że spisali się na piątkę z plusem. Pierwsze oczekiwania, pierwsze małe personalne rozczarowania i łzy towarzyszyły nam podczas tych MPMŁ w Zielonej Górze.

Czytaj dalej »Historyczne Mistrzostwa Polski Młodzików z udziałem Petardy Kraków
P