Rekord Klubu Piotra Malika w Skeet 125 podczas II rundy Pucharu Polski

Piotr Malik oraz Kamil Jamróz finalistami w finale Pucharu Polski we Wrocławiu. Jest moc, są nadzieje i jest też ambicja

II Runda Pucharu Polski we Wrocławiu tym razem w strzelaniach śrutowych za reprezentantami “Petardy”. Kolejny bardzo dobry występ w konkurencji Skeet 125 rzutków zaliczył Piotr Malik oraz Kamil Jamróz.

Piotrek z wynikiem 117(Nowy Rekord Klubu) trafionych rzutków wygrał kwalifikacje do finału, w którym zameldował się wraz z kolejnym naszym zawodnikiem Kamilem Jamrozem(112 rzutków 4 miejsce w kwalifikacjach).

Finał toczy się jednak swoimi prawami i nasi zawodnicy niestety nie wskoczyli tym razem na podium. Kamil Jamróz zakończył rywalizację na 5 miejscu a Piotr Malik uplasował się na 6 lokacie. Debiutujący Szymon Krakowski również w konkurencji Skeet 125 zameldował się na 13 pozycji.

Piotr Malik po starcie tak opisał swoje odczucia “Mam ogromną frajdę ze strzelania. Zarówno na ostatnim starcie w Kochcicach jak i teraz. Czułem się super, strzały były pewne. Nie było w tym “fuksa”. Myślę, że potrafiliśmy stworzyć sobie super atmosferę. Jest też pewien niedosyt”

W zawodach startował również w konkurencji Trap Artur Miś lecz przez awarię broni zmuszony był wycofać się z rywalizacji po pierwszych 3 seriach. Petarda Kraków już niebawem weźmie udział w III rundzie Pucharu Polski w Ustce. Zapraszamy do kibicowania naszym.

P