W ostatni weekend dużo się działo

Nasi reprezentanci rozjechali się po całej Polsce by dzielnie walczyć na kilku frontach.

W najważniejszej imprezie tego rocznej Piotr Malik oraz Kamil Jamróz wyruszyli do Poznania by reprezentować dumnie nasz klub w Mistrzostwach Polski Kobiet i Mężczyzn w konkurencjach śrutowych.

Nasi klubowicze starali się z całych sił dorównać zawodnikom na co dzień występującym w biało-czerwonych dresach reprezentacyjnych i niekiedy ocierali się o perfekcję uzyskując 24 na 25 trafień w konkurencji Skeet 125.

Do finałowej 8-ki awansował Kamil Jamróz(108 trafień) który finalnie sklasyfikowany został na 5 miejscu. Bardzo niewiele bo zaledwie jednego rzutka brakło Piotrowi Malikowi(104 trafienie) by również wziąć udział w finałowej potyczce. Ogromne nadzieje pokładaliśmy w występie drużyny lecz trzeci z naszych “muszkieterów” niestety nie mógł wystartować w tych Mistrzostwach Polski.

W tym samym czasie podczas Mistrzostw Polski OPEN w Starachowicach swój prawdziwy debiut w takiej imprezie przeżywał Krzysztof Sikora. Krzysiek wystartował w konkurencji pistoletu pneumatycznego 40 strzałów uzyskując 333 punkty.

Naszym zawodnikom bardzo gratulujemy odwagi oraz starań jakich dołożyli by wystartować i dzielnie reprezentować Petardę Kraków.

Gratulujemy

P