Medal Antka Łosia oraz Julii Czapli

Petarda młodzieżą stoi

W dniu dzisiejszym w Kleszczowie rozpoczęły się MISTRZOSTWA strzeleckich zajęć sportowych. Z tej okazji nie mogło zabraknąć podczas tych zawodów licznej grupy “Petardy” Kraków.

Impreza sportowa w jakiej przyjdzie nam brać udział, przygotowana została na najwyższym poziomie. Dla większości naszych podopiecznych są to zawody z serii “pierwszy krok” w strzeleckie życie. Dlatego każdy dla nas jest już ZWYCIĘZCĄ. Oprócz samego udziału w rywalizacji sportowej na nasze dzieci czeka już moc atrakcji min. Aquapark czy hala sportowa gdzie będziemy rozładowywać nadmiar energii.

Młoda drużyna “Petardy” Kraków zrobiła wszystko co w jej mocy by zaprezentować się z jak najlepszej strony. Wracamy z Kleszczowa dumnie z dwoma medalami zdobytymi w postawie siedząc. Wśród chłopców 2 miejsce wywalczył Antek, a z brązowym medalem w kategorii dziewcząt wraca Julia. Tuż za podium uplasowali się Maja 4 miejsce oraz Janek 5 miejsce.

Nie zapominamy również o wspaniale prezentujących się w postawie stojąc Sofii oraz Bartku. Brawa, Brawa dla całej naszej młodej “Petardy”, za postawę sportową oraz dumne reprezentowanie barw “biało-czarnych”. Dziękujemy również organizatorom za świetnie przygotowane zawody sportowe. Chcemy takich startów jeszcze więcej dla naszej młodzieży. Klub Sportowy “Petarda” Kraków

P