Przejdź do treści

Historyczne Mistrzostwa Polski Młodzików z udziałem Petardy Kraków

Dobre strzelanie i rekordy życiowe w Zielonej Górze.

Pierwsze w historii naszego klubu sportowego Mistrzostwa Polski w kategorii wiekowej młodzika możemy uznać za zakończone i udane.

Nasza młodzież stanęła ramię w ramię do walki z najlepszymi zawodnikami w Polsce w swojej kategorii wiekowej. Na chłodno oceniając występ naszych „dzieci” możemy uczciwie powiedzieć, że spisali się na piątkę z plusem. Pierwsze oczekiwania, pierwsze małe personalne rozczarowania i łzy towarzyszyły nam podczas tych MPMŁ w Zielonej Górze.

Musimy wiedzieć, że takie emocje będą towarzyszyć nam przez całą karierę sportową. Trzeba się do tego przyzwyczaić i wracać za każdym razem silniejszym.

Nasz pistoletowy mix team w składzie Sofia oraz Bartek zajął wysokie 6 miejsce. Zwrócić należy uwagę, iż do połowy konkursu zajmowaliśmy pierwsze miejsce i nie mała sensacja wisiała w powietrzu.

Indywidualnie rekord życiowy w pistolecie pneumatycznym poprawił Kacper Salamon(339 punktów 22 miejsce),Bartosz Starowicz uplasował się na 12 miejscu z wynikiem 348 punktów.

Wśród dziewczyn Sofia Borolis również w ww. Pistolecie z wynikiem 339 punktów zakończyła rywalizację na 17 pozycji.

Naszym zawodnikom dziękujemy za fantastyczną postawę zarówno na strzelnicy jak i poza nią. Trzymamy za Was kciuki i wspieramy. Widzimy się na kolejnym treningu.

Petarda Kraków

Z tego miejsca jak zawsze podziękowania dla tych którzy pomagają nam realizować nasze mniejsze jak i większe marzenia sportowe: